Masaż deptany stopami

Masaż deptany stopami

Każdemu człowiekowi należy się chwila relaksu, dzięki której poczuje ulgę i da swoim mięśniom nieco odpoczynku. W obecnych czasach mamy dużo szczęścia, gdyż w miastach otwiera się coraz więcej salonów piękności i lokali, w których można odbyć relaksujący masaż całego ciała. Masaż dzielimy między innymi na najbardziej popularny, wykonywany dłoniami i nieco mniej popularny w europejskiej kulturze, czyli masaż stopami. Jak wiadomo każdy kontynent ma swoje zwyczaje i tradycje, a z racji, że obecnie możemy się w bardzo prosty sposób przemieszczać, kultury i nawyki mieszają się, dzięki czemu możemy poznawać nowe dla nas tradycje.

Działanie masażu stopami:

– pomaga pozbyć się uczucia zmęczenia i dodaje sił witalnych,
– usuwa napięcie mięśniowe i stres,
– ma działanie przeciwbólowe,
– pobudza krążenie krwi,
– zwiększa odporność organizm,
– zmniejsza problemy z bezsennością.

Polecany dla osób zestresowanych, ciężko pracujących fizycznie a także dla osób często przebywających w pozycji siedzącej.

Nie polecany dla osób o drobnej budowie.

Okolice masowane to plecy i nogi (tylna cześć).

Czas zabiegu 60 min/ 110 zł

Zadzwoń pod numer 739 609 571 i zarezerwuj termin już dziś. Jeśli nie odbieram to skontaktuj się ze mną poprzez SMS, na pewno odpiszę lud oddzwonię.

 

Wpływ masażu na organizm

Masaż wpływa bardzo pozytywnie na naszą psychikę, daje ukojenie nerwom i usuwa uczucie zmęczenia, odpręża, uspokaja lub gdy trzeba, pobudza, działa przeciwbólowo, sprzyja odzyskaniu wewnętrznej harmonii, równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, ułatwia procesy myślowe, pozwala na lepsze skupienie się w uzyskaniu wewnętrznej harmonii, równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, ułatwia procesy myślowe, pozwala na lepsze skupienie się w pracy zawodowej, szczególnie u osób pracujących umysłowo i przebywających dłużej w pozycji siedzącej a nawet pomaga w walce z bezsennością. Umiejętność relaksowania się jest bardzo cenna, szczególnie dzisiaj, kiedy większość ludzi szuka pomocy z powodu dolegliwości związanych ze stresem, takich jak: bóle pleców, szyi, głowy, wyczerpanie, słaba zdolność koncentracji, depresja, nadpobudliwość, przemęczenie itd. Dlatego warto korzystać z usług masażu które działają bardzo korzystnie na samopoczucie i zdrowie człowieka dając poczucie harmonii umysłu i ciała.racy zawodowej, szczególnie u osób pracujących umysłowo i przebywających dłużej w pozycji siedzącej a nawet pomaga w walce z bezsennością. Umiejętność relaksowania się jest bardzo cenna, szczególnie dzisiaj, kiedy większość ludzi szuka pomocy z powodu dolegliwości związanych ze stresem, takich jak: bóle pleców, szyi, głowy, wyczerpanie, słaba zdolność koncentracji, depresja, nadpobudliwość, przemęczenie itd. Dlatego warto korzystać z usług masażu które działają bardzo korzystnie na samopoczucie i zdrowie człowieka dając poczucie harmonii umysłu i ciała.